Jak změřit?
icon thumbs up
Záruka
100% spokojenosti
Šperky vyrábíme přesněna Vaši konkrétní míru Pokud cokoliv nesedí, tak šperk upravíme nebo vyměníme Možnost individuálníchúprav a výroby šperkůna přání Garantujeme 100% spokojenostnebo vrácení peněz
Recenze našich zákazníků
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky jsou velmi hezké a kvalitní, dárkově zabalené. Udělají radost. Doručení je rychlé. Doporučuji! 25. 11. 2020, Rostislav Dobeš
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky jsou krásné, perfektně sedí podle zvolené míry. Dodání rychlé, již jsem doporučila kolegyním. :-) 25. 11. 2020, Martina Kolářová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Vše proběhlo rychle a hladce. Komunikace byla bez problémů. Velmi ochotně nám byl přidán komponent na náramek. Náramky jsou ještě úžasnější než na obrázku. Určitě doporučuji. 25. 11. 2020, Martina Dundová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Sortiment nabízených výrobků bohatý a vkusný, cena přijatelná, komunikace, doručení a předání zboží rychlé a spolehlivé. Doporučuji vřele všem kdo hledají kvalitu, krásu a vyjímečnost. Marková 13. 11. 2020, Marie Marková
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Rychlé, více než vstřícné jednání! Moc děkuju! 1. 11. 2020, Petra Brandejsová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Rychlá reakce, komunikativnost, krásně stylově zabalené, parádní dárek. Maximální spokojenost! 5. 10. 2020, Jiří Neumann
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Dodaný náramek splnil očekávání. Je vyroben i zabalen velmi pěkně a vkusně. Komunikace s prodejcem rychlá, příjemná. Doporučuji všem. 10. 9. 2020, Věra Rylichová
Zobrazit všechny recenze »
Bezpečná platba kartou
logo visa logo mastercard logo comgate

12. 06. 2019

Přitažlivá moc a síla minerálních kamenů

 

Minerální kameny přitahují svým způsobem každého z nás. Jejich krása je prostě neodolatelná už na pohled, můžeme však vnímat také jejich skrytý význam.

Mnoho z těchto kamenů provázelo člověka již odnepaměti, ať už sloužily jako symboly moci, nebo byly využívány pro své léčivé účinky. Fungují na základě rezonance a vibrací, které pronikají do našeho těla. Vyrovnávají tak všechny roviny naší osobnosti, rozumovou, fyzickou, citovou i duchovní. Působí na naši auru, harmonizují čakry a slaďují všechny energie.

Proč se lidé zdobí náramky z minerálních kamenů?

Šperky z minerálních kamenů (minerální náramky, shamballa náramky nebo wrap náramky) jsou nádherným a v současné době také velice módním doplňkem. Každý z nás může vybraným kouskem vyjádřit sebe sama a zároveň tak podpořit záměr, který má ve svém aktuálním životě. Nejsou to jen šperky, ale také naši průvodci, ochránci, naše amulety a talismany. Pomáhají nám například snížit stres, zlepšit spánek, zmírnit bolesti hlavy, ale také třeba přivolat lásku, zvýšit sebevědomí a podpořit důvěru v sebe sama a své schopnosti.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak významnou nádherou se to vlastně můžete ozdobit? Všechny minerály mají svou naprosto unikátní chemickou strukturu. Jen pomyslete na jejich původ. Vznikaly v době, kdy vznikala také naše planeta Země, její energie a vývoj je v nich zachycen. Náramkem z minerálních kamenů se tak propojíte s energií naší Matky Země.

Krystalická struktura minerálních kamenů je nositelem, transformátorem i vysílačem energie. Jejich účinky jsou úžasné, vyzkoušejte a sami uvidíte, co vám kameny do života přinesou. Sám za sebe mluví i fakt, že jednotlivé kameny používá po tisíce let například tradiční čínská medicína, nebo ajurvéda. Konkrétní účinky vybraných kamenů jsme pro vás sepsali ZDE.

A jak vybrat ten správný náramek z minerálních kamenů?

Náramek můžete vybrat podle několika hledisek. Záleží také, zda vybíráte náramek pro sebe, nebo pro někoho jako dárek.

Podle významu a účinků kamenů

Potřebujete ve svém životě něco změnit, zlepšit, zbavit se některých zdravotních problémů, něco si do něj přitáhnout? Přečtěte si o účincích jednotlivých kamenů, a vyberte si podle nich takový náramek, aby svým složením odpovídal vašim potřebám a aktuální životní situaci. Náramků můžete mít i více, naše životy plynou a naše potřeby a touhy se neustále mění a vyvíjejí.

Podle znamení zvěrokruhu

Velice častým a oblíbeným způsobem výběru náramku z minerálů je výběr podle znamení zvěrokruhu. Je to také způsob, jak zvolit vhodnou kombinaci kamenů v případě, že chcete pořídit náramek jako dárek pro někoho blízkého. Každý z minerálů je propojen s konkrétním znamením zvěrokruhu, a ke každému znamení náleží více kamenů, kombinací je tedy mnoho. Výběrem minerálů dle znamení posílíte jejich energii a vibrace, které na vás budou působit lépe, než na kohokoliv jiného. Zde jsme pro vás připravili přehled minerálních kamenů podle znamení.

Podle barev

Dalším způsobem výběru náramků je podle barvy, která je vám příjemná a která vás zaujala. Barvy minerálních kamenů působí na naši auru. Je důležité, abyste si s náramkem seděli i barevně. Nebude se vám dobře nosit kámen barvy, kterou nemáte v oblibě a nemáte ji ani v šatníku, či v domácnosti.

Určité barevné tóny také odpovídají čakrám, tedy energetickým centrům našeho éterického těla.

  1. kořenová čakra - červená barva (př. rubín, granát, karneol, záhněda)

  2. sakrální čakra - oranžová barva (př. karneol, sluneční kámen, ohnivý opál, oranžový avanturín, topas)

  3. čakra solar plexu - žlutá barva (př. citrín, tygří oko, zlatý beryl, jantar)

  4. srdeční čakra - zelená a růžová barva (př. růženín, morganit, rodonit, melounový turmalín, zelený turmalín, akvamarín, malachit)

  5. krční čakra - světle modrá barva (tyrkys, akvamarín, chryzokol, chalcedon, modrý topas)

  6. čelní čakra - tmavě modrá barva (lapis lazuli, sodalit, sokolí oko, fluorit)

  7. korunní čakra - fialová barva (ametyst, fialový fluorit, fialový safír, čaroit)

Podle vaší intuice

Způsob, který můžeme jen doporučit, je výběr náramků dle vaší vlastní intuice. Říká se, že si vás kameny, nebo náramky volají. Podívejte se na nabídku náramků a pokud si u některého řeknete „teda ten je …“, s velkou pravděpodobností je to prostě ten pravý pro vás! Často slýcháme, že si zákazníci vybrali náramek, poté se začetli do složení a tedy i účinků jednotlivých minerálů a zjistili, že se trefili do černého, a že tento náramek přesně potřebují.

Vaše podvědomí pracuje pro vás a vnímá energie minerálních kamenů, pomůže vám vybrat šperk, který vám udělá dobře.

Užijte si tedy výběr náramků, ať už zvolíte kterýkoliv způsob a těšte se s nimi ze všeho, co mohou přinést do vašeho života.