Jak změřit?
Recenze našich zákazníků
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Krásné a kvalitní zboží.
Velmi rychlé dodání!
Alena Sklenářová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky naprosto úžasné, komunikace blesková a velmi vstřícná, určitě doporučuji. Renata Kučerová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramek přišel rychlostí blesku, krásně zabalený a přesně mi sedí. Na ruce vypadá perfektně. Ještě jednou moc děkuji a určitě doporučuji. Andrejka Bednárová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Nádherný náramek dle mého přání. Skvělá komunikace a rychlá výroba. Naprostá spokojenost. Tina Angel Chlapcová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Mám už dva náramky, oba jsou krásné. Paní je milá, skvělá domluva. Děkuji! Radka Morávková
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Parádní náramky na míru. Oceňuji rychlost zpracování a fajn komunikaci. Děkuji moc! Eva Syrová
Zobrazit všechny recenze »

12. 06. 2019

Přitažlivá moc a síla minerálních kamenů

 

Minerální kameny přitahují svým způsobem každého z nás. Jejich krása je prostě neodolatelná už na pohled, můžeme však vnímat také jejich skrytý význam.

Mnoho z těchto kamenů provázelo člověka již odnepaměti, ať už sloužily jako symboly moci, nebo byly využívány pro své léčivé účinky. Fungují na základě rezonance a vibrací, které pronikají do našeho těla. Vyrovnávají tak všechny roviny naší osobnosti, rozumovou, fyzickou, citovou i duchovní. Působí na naši auru, harmonizují čakry a slaďují všechny energie.

Proč se lidé zdobí náramky z minerálních kamenů?

Šperky z minerálních kamenů (minerální náramky, shamballa náramky nebo wrap náramky) jsou nádherným a v současné době také velice módním doplňkem. Každý z nás může vybraným kouskem vyjádřit sebe sama a zároveň tak podpořit záměr, který má ve svém aktuálním životě. Nejsou to jen šperky, ale také naši průvodci, ochránci, naše amulety a talismany. Pomáhají nám například snížit stres, zlepšit spánek, zmírnit bolesti hlavy, ale také třeba přivolat lásku, zvýšit sebevědomí a podpořit důvěru v sebe sama a své schopnosti.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak významnou nádherou se to vlastně můžete ozdobit? Všechny minerály mají svou naprosto unikátní chemickou strukturu. Jen pomyslete na jejich původ. Vznikaly v době, kdy vznikala také naše planeta Země, její energie a vývoj je v nich zachycen. Náramkem z minerálních kamenů se tak propojíte s energií naší Matky Země.

Krystalická struktura minerálních kamenů je nositelem, transformátorem i vysílačem energie. Jejich účinky jsou úžasné, vyzkoušejte a sami uvidíte, co vám kameny do života přinesou. Sám za sebe mluví i fakt, že jednotlivé kameny používá po tisíce let například tradiční čínská medicína, nebo ajurvéda. Konkrétní účinky vybraných kamenů jsme pro vás sepsali ZDE.

A jak vybrat ten správný náramek z minerálních kamenů?

Náramek můžete vybrat podle několika hledisek. Záleží také, zda vybíráte náramek pro sebe, nebo pro někoho jako dárek.

Podle významu a účinků kamenů

Potřebujete ve svém životě něco změnit, zlepšit, zbavit se některých zdravotních problémů, něco si do něj přitáhnout? Přečtěte si o účincích jednotlivých kamenů, a vyberte si podle nich takový náramek, aby svým složením odpovídal vašim potřebám a aktuální životní situaci. Náramků můžete mít i více, naše životy plynou a naše potřeby a touhy se neustále mění a vyvíjejí.

Podle znamení zvěrokruhu

Velice častým a oblíbeným způsobem výběru náramku z minerálů je výběr podle znamení zvěrokruhu. Je to také způsob, jak zvolit vhodnou kombinaci kamenů v případě, že chcete pořídit náramek jako dárek pro někoho blízkého. Každý z minerálů je propojen s konkrétním znamením zvěrokruhu, a ke každému znamení náleží více kamenů, kombinací je tedy mnoho. Výběrem minerálů dle znamení posílíte jejich energii a vibrace, které na vás budou působit lépe, než na kohokoliv jiného. Zde jsme pro vás připravili přehled minerálních kamenů podle znamení.

Podle barev

Dalším způsobem výběru náramků je podle barvy, která je vám příjemná a která vás zaujala. Barvy minerálních kamenů působí na naši auru. Je důležité, abyste si s náramkem seděli i barevně. Nebude se vám dobře nosit kámen barvy, kterou nemáte v oblibě a nemáte ji ani v šatníku, či v domácnosti.

Určité barevné tóny také odpovídají čakrám, tedy energetickým centrům našeho éterického těla.

  1. kořenová čakra - červená barva (př. rubín, granát, karneol, záhněda)

  2. sakrální čakra - oranžová barva (př. karneol, sluneční kámen, ohnivý opál, oranžový avanturín, topas)

  3. čakra solar plexu - žlutá barva (př. citrín, tygří oko, zlatý beryl, jantar)

  4. srdeční čakra - zelená a růžová barva (př. růženín, morganit, rodonit, melounový turmalín, zelený turmalín, akvamarín, malachit)

  5. krční čakra - světle modrá barva (tyrkys, akvamarín, chryzokol, chalcedon, modrý topas)

  6. čelní čakra - tmavě modrá barva (lapis lazuli, sodalit, sokolí oko, fluorit)

  7. korunní čakra - fialová barva (ametyst, fialový fluorit, fialový safír, čaroit)

Podle vaší intuice

Způsob, který můžeme jen doporučit, je výběr náramků dle vaší vlastní intuice. Říká se, že si vás kameny, nebo náramky volají. Podívejte se na nabídku náramků a pokud si u některého řeknete „teda ten je …“, s velkou pravděpodobností je to prostě ten pravý pro vás! Často slýcháme, že si zákazníci vybrali náramek, poté se začetli do složení a tedy i účinků jednotlivých minerálů a zjistili, že se trefili do černého, a že tento náramek přesně potřebují.

Vaše podvědomí pracuje pro vás a vnímá energie minerálních kamenů, pomůže vám vybrat šperk, který vám udělá dobře.

Užijte si tedy výběr náramků, ať už zvolíte kterýkoliv způsob a těšte se s nimi ze všeho, co mohou přinést do vašeho života.