Jak změřit?
Recenze našich zákazníků
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Krásné a kvalitní zboží.
Velmi rychlé dodání!
Alena Sklenářová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky naprosto úžasné, komunikace blesková a velmi vstřícná, určitě doporučuji. Renata Kučerová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramek přišel rychlostí blesku, krásně zabalený a přesně mi sedí. Na ruce vypadá perfektně. Ještě jednou moc děkuji a určitě doporučuji. Andrejka Bednárová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Nádherný náramek dle mého přání. Skvělá komunikace a rychlá výroba. Naprostá spokojenost. Tina Angel Chlapcová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Mám už dva náramky, oba jsou krásné. Paní je milá, skvělá domluva. Děkuji! Radka Morávková
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Parádní náramky na míru. Oceňuji rychlost zpracování a fajn komunikaci. Děkuji moc! Eva Syrová
Zobrazit všechny recenze »

Vše o nákupu » Doprava a platba

Doprava a platba

Expediční a dodací lhůta

  1. V případě platby převodem na bankovní účet či prostřednictvím platebního systému Comgate prodávající expeduje zboží ve lhůtě maximálně 1 až 7 pracovních dnů ode dne obdržení platby. V případě platby za zboží dobírkou expeduje prodávající zboží ve lhůtě 1 až 7 pracovních dnů od obdržení objednávky. Pro náramky shamballa a wrap náramky je tato lhůta  1 až 10 pracovních dní. V  případě, že je předmětem objednávky náhrdelník Japa Mala, se tato expediční lhůta (viz níže) prodlužuje na 1 až 15 pracovních dní.
  2. Dodací lhůta je obvykle 1 až 3 pracovní dny ode dne expedice, závisí na rychlosti doručení zboží přepravcem.
  3. Pokud je předmětem objednávky zboží vyráběné dle přání zákazníka, lhůta dodání se přiměřeně tomuto může prodloužit.

Doprava a způsob doručení

  1. Zboží hrazené převodem na bankovní účet nebo pomocí platebního systému Comgate, bude odesláno jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty, nebo s využitím služby Zásilkovna, dle výběru kupujícího. K celkové ceně objednávaného zboží bude přičtena částka 69 Kč za poštovné v případě využití služeb České pošty, a 79 Kč v případě využití služby Zásilkovna.
    Při objednávce nad 1500 Kč prodávající neúčtuje částku za poštovné a balné. Pokud nebude objednávka uhrazena do 7 dnů od objednání zboží, bude stornována.
  2. Zboží hrazené dobírkou prodávající expeduje jako doporučenou zásilku prostřednictvím služeb České pošty, nebo s využitím služby Zásilkovna, dle výběru kupujícího. K celkové ceně objednaného zboží budou připočítány expediční náklady ve výši 108,- Kč u objednávek zasílaných Českou poštou (poštovné + dobírka), a 98 Kč u objednávek zasílaných prostřednictvím služby Zásilkovna (poštovné na Zásilkovnu + dobírka). U objednávek placených dobírkou účtujeme dobírku 39 Kč u České pošty a 19 Kč u Zásilkovny i v případě, že hodnota objednávky přesáhne 1500 Kč.
  3. Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě s prodávajícím prostřednictvím emailu info@estemia.cz, a to v Hradci Králové. Pro osobní odběr objednaného zboží musí kupující předem uhradit celou kupní cenu tohoto zboží převodem na bankovní účet prodávajícího.
  4. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty.