Jak změřit?
Recenze našich zákazníků
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Krásné a kvalitní zboží.
Velmi rychlé dodání!
Alena Sklenářová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky naprosto úžasné, komunikace blesková a velmi vstřícná, určitě doporučuji. Renata Kučerová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramek přišel rychlostí blesku, krásně zabalený a přesně mi sedí. Na ruce vypadá perfektně. Ještě jednou moc děkuji a určitě doporučuji. Andrejka Bednárová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Nádherný náramek dle mého přání. Skvělá komunikace a rychlá výroba. Naprostá spokojenost. Tina Angel Chlapcová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Mám už dva náramky, oba jsou krásné. Paní je milá, skvělá domluva. Děkuji! Radka Morávková
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Parádní náramky na míru. Oceňuji rychlost zpracování a fajn komunikaci. Děkuji moc! Eva Syrová
Zobrazit všechny recenze »

Náš příběh

Estemia – náš příběh

To, co děláme, je jádrem toho, kdo jsme! Máme rádi přírodu, milujeme oceány a rozmanitý život v nich, nikdy nás nepřestanou ohromovat nádherné velryby brázdící podmořský svět. Vyrábíme náramky, jejichž prodejem spolu s Vámi přispíváme organizacím, které k záchraně těchto tvorů podnikají konkrétní kroky.

Příběh Estemia

Málokdo ví, jak jsou velryby pro každého jednoho z nás v celém přírodním ekosystému důležité. Bohužel množství našeho odpadu končí právě v mořích. Životy velryb a veškerý život v oceánech je aktuálně v obrovském nebezpečí, situace je opravdu alarmující! Estemia vznikla za účelem ochrany velryb!

Chceme na vzniklou situaci poukázat tvorbou náramků, které jsou vidět! Zaujmou a třeba osloví další lidi z Vašeho okolí, kteří se rádi ozdobí a zároveň tak pomohou v boji za záchranu velryb a oceánů!

Vyrábíme pro Vás šperky a náramky z přírodních minerálních kamenů, a touto cestou také vracíme přírodě něco zpět. Z každého náramku, který si u nás zakoupíte, věnujeme část organizacím, které se zabývají ochranou velryb.

Všechny naše náramky jsou ručně vyráběny v České republice. Jsou čistě z přírodních minerálních kamenů, které jsou známé svými léčivými účinky. Veškeré další komponenty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadné chirurgické oceli. Náramky jsou tedy hypoalergenní a nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku, komponenty si zachovávají své původní vlastnosti po celou dobu nošení.

Náramky můžete vybírat zde na našem e-shopu Estemia nebo se můžeme domluvit na výrobě náramku podle Vašeho přání. Dámské náramky jsou vyráběny pro zápěstí o obvodu 16 cm, pro muže počítáme s obvodem 20 cm. Pokud potřebujete jiné rozměry, neváhejte nám napsat, vše je možné jakkoliv upravit. Budeme se na Vás a Vaše nápady těšit.