Jak změřit?
Recenze našich zákazníků
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky jsou velmi hezké a kvalitní, dárkově zabalené. Udělají radost. Doručení je rychlé. Doporučuji! 25. 11. 2020, Rostislav Dobeš
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Náramky jsou krásné, perfektně sedí podle zvolené míry. Dodání rychlé, již jsem doporučila kolegyním. :-) 25. 11. 2020, Martina Kolářová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Vše proběhlo rychle a hladce. Komunikace byla bez problémů. Velmi ochotně nám byl přidán komponent na náramek. Náramky jsou ještě úžasnější než na obrázku. Určitě doporučuji. 25. 11. 2020, Martina Dundová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Sortiment nabízených výrobků bohatý a vkusný, cena přijatelná, komunikace, doručení a předání zboží rychlé a spolehlivé. Doporučuji vřele všem kdo hledají kvalitu, krásu a vyjímečnost. Marková 13. 11. 2020, Marie Marková
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Rychlé, více než vstřícné jednání! Moc děkuju! 1. 11. 2020, Petra Brandejsová
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Rychlá reakce, komunikativnost, krásně stylově zabalené, parádní dárek. Maximální spokojenost! 5. 10. 2020, Jiří Neumann
Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
Dodaný náramek splnil očekávání. Je vyroben i zabalen velmi pěkně a vkusně. Komunikace s prodejcem rychlá, příjemná. Doporučuji všem. 10. 9. 2020, Věra Rylichová
Zobrazit všechny recenze »
Bezpečná platba kartou
logo visa logo mastercard logo comgate

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Vše o nákupu » Časté dotazy

Časté dotazy

Jak vybrat správnou velikost náramku?

Je to velice snadné, celý postup jsme pro vás jednoduše sepsali ZDE.

Časté dotazy

Chci objednat náramek jako dárek a neznám obvod zápěstí.

Pokud existuje způsob, je vždy lepší obvod zápěstí zjistit. Samozřejmě ne vždy je toto možné. Můžete objednat velikost dle vašeho uvážení, případně zvolit standardní dámskou, či pánskou velikost. Obecně se uvádí, že standardní obvod dámského zápěstí je 16 cm, a standardní obvod pánského zápěstí je 20 cm.

V případě, že zvolená velikost náramku nevyhovuje, náramek vám rádi a ZDARMA upravíme.

Jak postupovat v případě výměny velikosti náramku najdete ZDE.

Nesedí mi zvolená velikost náramku.

Pokud se stane, že vám zvolená velikost náramku nevyhovuje, náramek vám rádi a ZDARMA upravíme.

Jak postupovat v případě výměny velikosti náramku najdete ZDE.

Jak správně pečovat o náramek z minerálních kamenů?

Veškerou péči o vaše náramky jsme pro vás sepsali ZDE.

Rád(a) bych vyměnil(a) zakoupené zboží za jiný produkt.

Samozřejmě, vše, co je potřeba pro výměnu udělat, jsme pro vás přehledně sepsali ZDE.

Rád(a) bych vrátil(a) zakoupené zboží.

Pokud jste si svůj nákup rozmysleli, podívejte se, jak zboží správně vrátit ZDE.

Mohu si objednané zboží převzít osobně?

Osobní odběr je možný v Hradci Králové a to po předchozí domluvě prostřednictvím e-mailu info@estemia.cz Pro osobní odběr je též třeba předem uhradit celou kupní cenu za objednané zboží převodem na náš bankovní účet.

Měl(a) bych zájem o výrobu náramku na přání, dle vlastního návrhu.

Máte vlastní nápad? Chcete něco, co nemá nikdo jiný? Chcete být naprosto originální a stát se spolutvůrcem svého šperku? Nebo byste rádi vymysleli jedinečný dárek pro své blízké? Společně můžeme vyrobit náramky, náhrdelníky, klíčenky, nebo třeba náušnice zcela dle vašeho návrhu. Vybírat můžete z mnohých minerálních kamenů, ať už vás zaujmou svou barvou, či jejich konkrétními účinky a kombinovat můžete s různými komponenty z hypoalergenní chirurgické oceli a stříbra Ag 925.

Napište nám svá přání a požadavky do e-mailu: info@estemia.cz Budeme se na vaše nápady a tuto jedinečnou tvorbu pro vás moc těšit!

Chtěl(a) bych změnit některou část náramku.

Ano, samozřejmě, moc rádi vám vyjdeme vstříc. U objednávky stačí do poznámky připsat, co chcete změnit - barvu korálků, kovový komponent, odebrat, či naopak přidat přívěsek apod.

Nepřišel mi potvrzovací e-mail.

V takovém případě vás poprosím ještě o kontrolu složky SPAM. Pokud ani zde e-mail není, ozvěte se nám na e-mail info@estemia.cz. Připište, prosím, číslo objednávky a jméno, na které byla vytvořena. Děkujeme.

Jak zjistím význam a účinky kamenů, které mě zajímají?

Informace o minerálních kamenech, o jejich léčivém působení, nebo o jejich vhodnosti pro daná znamení zvěrokruhu jsme pro vás zpracovali ZDE. Tyto informace pro vás neustále doplňujeme.

Jaká je cena poštovného?

Veškeré informace k dodání i ceně zboží najdete ZDE.

Jak mohu náramek reklamovat?

Jak postupovat, pokud potřebujete náramek, nebo některou jeho část reklamovat, najdete ZDE.

Jak přesně pomáháte velrybám?

Vyrábíme náramky a další šperky, jejichž prodejem spolu s Vámi přispíváme organizacím, které k záchraně velryb podnikají konkrétní kroky. Z každého prodaného šperku věnujeme část organizacím jako je Sea Shepherd Conservation Society, World Wildlife Fund (WWF), Pacific Whale Foundation, Whale and Dolphin Conservation apod. Vy se zdobíte a zároveň pomáháte!

Vyrábíme šperky, které jsou vidět. Zaujmou a třeba osloví další lidi z Vašeho okolí, kteří se rádi ozdobí a zároveň tak pomohou v boji za záchranu velryb a oceánů!